Obaly a technológia balenia

Stále viac zákazníkov, ktorí sa rozhodnú objednať si jedlo formou take away očakáva, že sa im jedlo dovezie v atraktívnom, hygienickom a estetickom obale. Vyžadujú, aby obal spĺňal najvyšší hygienický štandard a aby vydržal mrazenie i vysoké teploty. Preto je pre konzumentov obal, ktorý používame zaujímavý - zabezpečuje zachovanie chute, vône aj nutričnej hodnoty pri vysokých teplotách v mikrovlnnej rúre či v mraziacom zariadení.Naše obaly sú nielen bezpečné pri preprave, ale sú zákazníkmi vysoko hodnotené a kladne vnímané z pohľadu funkčnosti i estetičnosti. 

Pre zdravie a prírodu neškodné sú plasty polyetylén(PE) a polypropylén(PP). Misky, v ktorých vám jedlo dodávame, sú vyrobené práve z týchto plastov. Garantujú tak spokojnosť a pôžitok z jedla. 

Hygiena:Balenie hotových pokrmov do zdravotne nezávadných misiek a následné zatavovanie do ochrannej fólie je moderný a hygienický spôsob.  Hotové pokrmy sú balené v trojdielnych miskách pri teplote vyššej ako 65°C. Pri tejto teplote nenastáva množenie mikroorganizmov a zachovajú sa tak všetky aspekty - kvalita, čerstvosť, hmotnosť, vzhľad. Balené pokrmy sú bez umelých konzervantov a zdraviu škodlivých E-čok. Sú izolované od vonkajšieho okolia hermetickým uzavretím a chránené pred akýmkoľvek poškodením vzhľadu, trvanlivosti a chuti pred konzumáciou. 

Kvalita: Jedlo od nás dostávate vždy úplne čerstvé.  Tepelná odolnosť obalu je 120°C - ak chcete pokrm konzumovať neskôr, stačí misku vložiť do mikrovlnnej alebo teplovzdušnej rúry, prípadne do horúcej vody. Pretože jedlo je balené bez umelých konzervantov, všetky zdravotné riziká sa tak eliminujú.